چاپ        ارسال به دوست

هک 40 میلیون دلار ارز دیجیتال در کره جنوبی
ارز دیجیتال:

هک 40 میلیون دلار ارز دیجیتال در کره جنوبی

به نقل از دیجیتال ترندز، ارزهای دیجیتالی که به این شیوه سرقت شده اند از انواع مختلف بوده اند و البته ظاهرا در میان آنها ارز دیجیتال مشهور بیت کوین وجود نداشته است.

هکرها موفق به سرقت توکن های NPXS به ارزش تقریبی 20 میلیون دلار شده اند که توسط مجموعه پوندی ایکس صادر شده بودند. انها همچنین سرقت مشابهی را از توکن های استون ایکس انجام داده اند که شرکتی است که کار آن راه اندازی پلاتفورم برای تمرکززدایی از اسناد است.

هکرها در نهایت 5.8 میلیون دلار توکن از شرکت دنت و 1.1 میلیون دلار هم ارز دیجیتال جدید ترون را سرقت کرده اند. این ارز دیجیتال در چین شکل گرفته و بیشتر در همین کشور مورد استفاده قرار می گیرد. مبالغ سرقت شده در مجموع در قالب 5 نوع ارز دیجیتال بوده اند.

سازمان هایی که از این ارزهای دیجیتال استفاده می کنند یا در حال خرید و فروش آنها بوده اند، هک نشده اند و هنوز مشخص نیست آیا کوین ریل قصد جبران خسارات وارده به مشتریانش را به طور شخصی دارد یا خیر. شرکت یادشده تنها با صدور بیانیه ای از آفلاین شدن خدمات خود خبر داده و تصریح کرده که باقی مانده دارایی های خود را به شیوه ای مطمئن ذخیره سازی می کند. عامل یا عاملان این حملات هنوز شناسایی نشده اند.


١٤:٥٨ - چهارشنبه ٢٣ خرداد ١٣٩٧    /    شماره : ٨٩    /    تعداد نمایش : ٩٦٤


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: