چاپ        ارسال به دوست

«هوش مصنوعی» قهرمان جام جهانی را پیش بینی می کند
جام جهانی:

«هوش مصنوعی» قهرمان جام جهانی را پیش بینی می کند

به نقل از دیجیتال ترندز، یک شرکت فناوری در سان فرانسیسکو به نام Unanimous A.I. با استفاده از هوش مصنوعی تلاش کرده تا قهرمان جام جهانی سال 2018 روسیه و همین طور تیم های دوم تا چهارم را پیش بینی کند.

این شرکت پیش از این با موفقیت برنده رقابت های سوپر باول آمریکا را پیش بینی کرده بود و حالا امیدوار است بتواند این موفقیت را تکرار کند. سیستم مورد استفاده این شرکت از ترکیبی از الگوریتم های هوش مصنوعی و اطلاعات انسانی بهره می گیرد تا از این طریق بر دقت خود بیفزاید.

این سیستم در بررسی های خود به این نتیجه رسیده که تیم های آلمان، برزیل، اسپانیا و فرانسه با احتمالی بیش از دیگر تیم ها به نیمه نهایی راه می یابند. البته سیستم یادشده برای تیم های آرژانتین، بلژیک، پرتغال، انگلیس و اروگوئه هم شانس قائل است و آنها را در رتبه های پنجم تا نهم طبقه بندی کرده است.

این سیستم همچنین بر این باور است که آلمان و برزیل بازی نیمه نهایی و اسپانیا و فرانسه بازی رده بندی را انجام می دهند و در این میان برای آلمان شانس پیروزی بیشتری قائل است. همچنین بر این مبنا شانس پیروزی اسپانیا در بازی رده بندی اندکی بیش از فرانسه است.


١٥:٢٢ - يکشنبه ٢٧ خرداد ١٣٩٧    /    شماره : ٩٩    /    تعداد نمایش : ٩٣٣


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: