چاپ        ارسال به دوست

به روز شدن نقشه گوگل با شخصی سازی بیشتر خدمات
نقشه گوگل:

به روز شدن نقشه گوگل با شخصی سازی بیشتر خدمات

به نقل از دیجیتال ترندز، تغییرات جدید برنامه نقشه گوگل را بسیار مفیدتر از گذشته خواهد کرد. دو زبانه تازه نیز به این برنامه اضافه شده که Explore و For You نام دارد.

زبانه Explore چیزهایی مانند رستوران های توصیه شده و کافه های نزدیک به محل حضور فرد را نمایش می دهد و حتی رویدادهایی که قرار است در آینده در آن منطقه برگزار شود را تشریح می کند.

با استفاده از تغییرات انجام شده حتی مشاهده فهرست های متنوع و متفاوت از رستوران های نزدیک به محل حضور فرد بر مبنای دسته بندی های مختلف ممکن است. به عنوان مثال فرد می تواند رستوران های خاص گیاه خواران را در اطراف خود بیابد.

فیلترهای متنوع اضافه شده به نقشه های گوگل شناسایی اماکنی که تنها قهوه سرو می کنند یا غذاهای خاصی عرضه می کنند را هم ممکن می کند. نقشه گوگل این داده ها را بر مبنای اطلاعات مربوط به جابجایی های افراد به روز می کند.

زبانه For you هم توصیه های خود را بر مبنای اماکن و محل های تازه افتتاح شده ارائه می کند. برای استفاده از این خدمات باید محله ها و نواحی محبوبتان را دنبال کنید تا از افتتاح مشاغل و رستوران های تازه مطلع شوید و چیزهای تازه را کشف کنید. بخشی از این خدمات فعلا تنها در آمریکا، کانادا، انگلیس، استرالیا و ژاپن در دسترس است ولی قرار است در آینده به طور جهانی عرضه شود.


١٣:٤١ - چهارشنبه ٦ تير ١٣٩٧    /    شماره : ١٤١    /    تعداد نمایش : ٨٧٣


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: