زیرو کلاینت HP

 

زیرو کلاینت های اچ پی     HP Zero Client

 

زیرو کلاینت، به عنوان یک سرویس گیرنده فوق العاده شناخته می شود، و یک مدل محاسباتی مبتنی بر سرور است که در آن دستگاه محاسباتی کاربر نهایی هیچ ذخیره سازی محلی ندارد. همچنین زیرو کلاینت می تواند با یک تین کلاینت، که سیستم عامل و تنظیمات پیکربندی خاص دستگاه را در حافظه فلش خود حفظ می کند، مقایسه و به مشتریان پیشنهاد گردد.

 

HP T310 G2 AiO Zero Client

کار کردن با AiO Zero از HP را تجربه کنید. تصاویری بی نظیر، ارگونومی و حداکثر امنیت اطلاعات، سبک، و ارزشمند. یک فضای کاری یکپارچه و زیبا ایجاد کنید. بهبود تمرکز با یک صفحه نمایش کامل HD با وضوح 23.8 اینچ بی حد و حصر. تجربه بصری بهترین بودن در کلاس. در ادامه تصاویر مربوط به این زیرو کلاینت را ملاحضه می نمایید. برای در یافت فایل pdf محصول به انتهای صفحه مراجعه نمایید.

 

HP T310 G2 AiO Zero Client     HP T310 G2 AiO Zero Client

 

 

HP T310 G2 Zero Client

سرعت کار با HP t310 G2 Zero Client بسیار بالاست و بهترین عملکرد و امنیت را به مشتریان ارایه می دهد و با استفاده از این زیرو کلاینت ریسک از بین رفتن اطلاعات و اشتباه به دست خود را کاهش دهید و اطلاعات خود را روی سرور خود به صورت امن ذخیره نمایید. در ادامه تصاویر مربوط به این زیرو کلاینت را ملاحضه می نمایید. برای در یافت فایل pdf محصول به انتهای صفحه مراجعه نمایید.

 

HP T310 G2 Zero Client      HP T310 G2 Zero Client

 


HP T310 Quad-Display Zero Client

چند کاره مانند یک حرفه ای و عملکرد ساده PCoIP با کلاس کارآیی HP T310 Quad-Display Zero Client ساده، ایمن و کارآمد. تجربه گرافیک با وضوح بالا، گرافیک سه بعدی با فرمت کامل HD در نمایشگر خود و عملکرد شتاب دهنده سخت افزار PCoIP را تجربه کنید. به سرعت به دستگاه های USB خود متصل شوید، و بدون هرگونه تأخیر ارسال و دریافت صدا داشته باشید.در ادامه تصاویر مربوط به این زیرو کلاینت را ملاحضه می نمایید. برای در یافت فایل pdf محصول به انتهای صفحه مراجعه نمایید.

HP T310 Quad-Display Zero Client   HP T310 Quad-Display Zero Client


 

HP t410 Smart Zero Client

شما نیاز به یک دستگاه قدرتمند ابر دارید. شما نیاز به مانیتور دوگانه دارید. شما نیاز به مدیریت آسان دارید ما پاسخ شما را داریم HP SmartZero Technology تمام مدیریت بر روی سرور انجام می شود. همه چیز برای محاسبات هوشمند نیاز دارید.در ادامه تصاویر مربوط به این زیرو کلاینت را ملاحضه می نمایید. برای در یافت فایل pdf محصول به انتهای صفحه مراجعه نمایید.

HP t410 Smart Zero Client    HP t410 Smart Zero Client

 

 

در ادامه فایل برخی از زیرو کلاینت های HP  را ملاحظه می نماييد. 

جهت دريافت فايلPDF محصولات روی آن كليك نمایید و یا برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در ارتباط باشید.


   دانلود : HPt310QuadDisplayZeroClient.pdf           حجم فایل 355 KB
   دانلود : HPt310G2ZeroClient.pdf           حجم فایل 219 KB
   دانلود : HPt310G2AllinOneZeroClient.pdf           حجم فایل 554 KB
   دانلود : HP t410 Smart Zero Client.pdf           حجم فایل 339 KB
امتیازدهی